Nový web

Právě se Vám dostává do rukou nová verze stránek HOMáče.

Obsahově bude i nadále zaměřena na aktuální informace o proběhlých i plánovaných akcích formou „blogových“ článků, které píšete Vy, členové oddílu.

Určitě se podívejte také na instagram https://www.instagram.com/homac_official/, a pokud máte nějaké zajímavé fotky k publikování, posílejte mi je a obratem zveřejním. Pokud chce někdo publikovat fotky/videa přes instagram pravidelně, poskytnu mu přístupová hesla.

HOMáčský web bude sloužit jako neformální komunikační kanál, trochu oficiálnější jsou stránky oddílu http://www.alpin4.cz, kde najdete další informace.

Budu rád za Vaše připomínky k formátu, grafice, obsahu a hlavně to teď bude o Vás – vytvářet obsah z vašich lezeckých dobrodružství a sdílet ho s ostatními, kterým tím vytváříte motivace.

2 thoughts on “Nový web

 1. Ahoj,

  nejprv velka pochvala tomu, kdo vytvoril nove stranky, super!! Mam par detail, ktere by se mozna mohly na strankach vylepsit.
  1) sklad – kontakt na skladnika, evidence co ve skladu je, system rezervace a podminky pujcovneho. Mozna k tomu by jeste stalo zvazit mirne zvysit ceny pujcovneho, aby se do skladu dal nakoupit novy material. Dalsi vec, mozna je to ,,nebezpecne,, sem psat kontakt na skladnika, jestli to pak nevede k tomu ze si cizi lide najdou na internetu nase stranky a pres svoje domnele kamarady si budou pujcovat material. Myslim si, ze by cena pujcovneho mela byt rozdilna pro cleny a necleny.
  2) Pro zajemce, kteri by snad zabrousili na nase stranky nahodne nebo pro lidi, kteri maji touhu byt soucasti, bych nekde uvedl kontakt na Bimbosku? nebo nejaky den, kdy by se zajemci mohli prijit podivat na trenink. Myslim, ze je dulezity udrzovat zakladnu mladych organizovanych lezcu.
  3) Jeste nejakou tabuli, nebo zed kam by mohli lide psat kdyz jedou lizt/na bezky a nekdo jim chybi. Mozna v dobe fb zbytecne, ale ne kazdy ho ma. Nebo hromadny mail funguje spolehlive?
  4) Misto, kde by clenove mohli napsat svoje navrhovane akce/zavody/vylety.

  5 hvezdicek autorovi!
  Zdravi Ales

 2. Ahoj Aleši,

  jsem rád, že považuješ nové stránky za krok vpřed a díký za komentáře.

  ad1) Rezervační systém pro sklad zkusím nějak vymyslet, asi schovat pod nějakým heslem 🙂 Cenu za půjčení jsme už zvedali, ale podívám se na to znova.

  ad2) Když klikneš v levém horním rohu na ikonu tří horizontálních čárek, otevře se Ti menu, kde lze snadno najít kontakt na Bimbošku a přehled tréninků.

  ad3) Operativní komunikaci bych chtěl směřovat na facebookovou skupinu, respektive na profil HOMáče na facebooku, který už mám připravený. Pro ty co nejsou na facebooku mohou využívat emailovou konferenci (myslím, že jen Bimboška a Knedlík).

  ad4) Částečně bych nechal na FB a částečně bych já překlápěl do plánu akcí, viz bod 2.

  ad5) Díky.

  Milan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *