Tréninky

Tréninky závodní skupiny
PO od 16:00 Jeremi
Pá od 16:00  SmichOFF

Hobby tréninky
Nové termíny budou brzy vypsány

Jde především o lezení na laně, ale některé hodiny budou tréninky prokládány i boulderingem.
Obsahem tréninků je rozehřátí těla, důkladné protažení (předem i po tréninku) a občasná metodika lezení na stěnách, ale i průprava do skal.

Tréninková skupina je určena pro děti, pokročilé, kteří mají zájem zkusit závody, jde o trénink se specializovaným trenérem, je možnost i osobního tréninkového plánu. Možnost je 1 nebo 2x týdně. Záleží na domluvě s trenérem, vzhledem k tomu, že kapacita tréninku je omezena pouze na 4 lezce.

Účastníci tréninků potřebují sedák, lezačky, pytlík s magnéziem, jistítko (nejlépe kyblík či reverzo) s HMS karabinou – pokud je nemají, je možnost zapůjčení na stěně za ceny tamní stěny (něco málo se dá půjčit z oddílového skladu, ale sedáky a lezečky bohužel nemáme)

Chtěla bych předem poprosit rodiče, aby mi dali vědět 24h dopředu, že dítě nepřijde na trénink, jinak nebude možná náhrada – to samé platí pro dospělé.

Cena tréninku bude upřesněna dle cen stěny a počtu přihlášených.

 

Upozorňuji, že se ale přihlašujete do oddílu, kde tréninky suplují lezení na skalách a v horách(pomáhají nám budovat, udržovat a pilovat lezeckou kondici, abychom mohli přelézat skály a hory), protože nadejde období, které nám neumožní lézt venku. Jinak, pokud dovolí počasí, budeme vypisovat ještě lezení na skalách. A protože tato aktivita vyžaduje i kondici, míváme i akce zaměřené na posílení naší kondice. A ty jsou také povinné.
Takže pokud chcete jen lézt na stěně, zjistěte si, jak organizuje vámi zvolená stěna kroužek lezení a tam se přihlašte. Na každé stěně tato možnost existuje.